görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2248 : Sadece Eğlenmek İstemiştim Karımı Kaybettim 4
 • Küçük
 • Büyük
 • 2 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Yaklaşık iki sene önce Hakan'la yaşadıklarımızı anlatmıştım. O günden sonra Hakan evlendi ve bir daha bizi arayıp sormadı. Ama geçen ay telefonum çaldı: Hakandı. Korkmuştum iki yıla yakın bir zaman geçmişti. -Ne haber Erdem, dedi. -Yanınıza geleceğim, misafir kabul eder misin? -Tabi ki hayır, dedim. -Lan gavat oraya gelirsem, sikerim götünü, elimdeki görüntülerin internete düşmesini ister misin, dedi. Mecburen yine kabul etmek zorunda kaldım. Durumu Melek'e açtığımda isteksiz gibiydi ama gözleri parladı.


   


  El mahkum kabul edecektik. Ve ettik. Hakan telefon açtı ve havaalanından almaya gittim. Hakanı gördüğümde şaşırmıştım, eskiye nazaran daha canlı ve sportif gördüm. Yanında birisi daha vardı. Adı Baranmış. Baran, Hakanın ev sahibinin oğluymuş, 20 yaşında yağız bir delikanlı. Eve vardığımızda Melek suratı asık bir şekilde Hakan'ı karşıladı. Ama sanki numara çekiyormuş gibi geldi bana. Neyse biraz muhabbet sohbet yemek derken vakit bayağı geçti. Hakan Baran'a dönerek. -Başlayabilirsin dostum, dedi Melek bişey yokmuş gibi oturuyordu, sonra Baran Melek'in yanına yaklaştı ve elini bacağına attı. Melek Hakan'ın gözüne baktı, neden sen değilsin der gibi. Hakan Melek'e -Aşkım, bugün Baran'a olan borcumu ödemem gerekiyor, sermayem sensin, dedi Sonra Baran bir çırpıda soyundu, harika bir fiziği vardı. Aleti muntazamdı ne çok büyük ne çok küçük. Meleki kendi elleri ile soydu. Bu arada Hakan bana dönerek: -Lan köpek git karının iç çamaşırlarından giy, dedi direk olarak. Gittim ve bir kilot bir sütyen giyip geldim. Geldiğimde Baran, Melek'in amını yalarken, Hakan'da yarağını Melek'in ağzına vermişti. Sonra beni çağırdı ve Baran'ın yarağını yalamamaı söyledi. Ben Baran'ın yalarken Hakan'da geldi ve deliğimi yalamaya başladı.


   


  Artık o unuttuğum zevki yine yaşıyordum. Baran kalktı ve Meleğin amına bir girişi vardı ki, anlatamam. Melek zevkten ağlıyordu sanki. O gidip gelirken Hakan'da benim deliğimi yalıyordu. Sonra Hakan deliğimi kremlemeye başladı, anladım ki yine beni becerecekti. Baran karımı sikerken Hakan'da beni sikecekti. İçime girişiyle gözlerimden yaşların fışkırması bir oldu. Ama birkaç giriş çıkıştan sonra alışmış, acı yerini zevke bırakmıştı. Melek, Baran'ın kucağına oturmuş jokey gibi zıplıyordu. Bir yandan da: -Harikasın kocacığım, sik beni, daha ser sik, diye çığlıklar atıyordu. Hakan'ın içime boşalmasıyla oracığa yıkılmamız bir oldu. Sonra Hakan'da beni orda bırakıp Melek'in yanına gitti. Baran' bırakıp Hakan devam etmeye başladı. Baran boşalmamıştı henüz geldi ve yarağını emmemi istedi.


   


  Bir kaç yalamadan sonra ağzıma boşaldı. Midem kaldırmadığı için lavaboya koştum ve çıkardım. Geldiğimde Hakan Melek'in içine boşalmış ve üzerine yığılmıştı. Melek'in yüzündeki tebessüm harika bir orgazm yaşadığının göstergesiydi. Beni koltuğa oturtup bundan sonra seyirci olmamı istediler. Ve Melek'i Bir Aydan, bir Hakan sırayla bir güzel siktiler. Melek kendinden 12 - 13 yaş küçük Baran'ın yarağından aldığı hazzı unutacağını sanmıyorum. Sabaha kadar Hakan, Baran ve Melek üçlüsünün sevişmelerini izleyerek mastürbasyon yaptım. Ertesi gün vedalaşıp ayrıldılar. Hakan'ın anlattığına göre, kumar borcu yüzünden Baran'a borçlanmış ve bu şekilde ödemek istemiş. Tabi bu olanlardan Hakan'ın eşinin bilgisi ve haberi yok. Ama o gecenin bu sefer kayıtlarını ben aldım ve kullanılmak üzere sakladım.

 • Yayınlanma tarihi: 2017-06-14 15:27:25 Yazan : e_can_kara - Hikaye : 26,596 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 2 Yorum
 • alperkonya
  21.09.2017 12:11:35

  3. oldum bende bir çifte harika duygu 2 sinide becermiştim

  seda17
  21.06.2017 08:54:07

  Yaşanmışlıklarında birşeyler eksik sanki. O eksiklikte sanki anlatımlarını hayal ürünü gibi gösteriyor.

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 423,127 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 196,219 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 253,225 kez okundu. 97 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 124,329 kez okundu. 51 yorum
 • Film merakı 247,718 kez okundu. 34 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta