görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 765 : Adam tam bir s*ks makinası
 • Küçük
 • Büyük
 • 52 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Adam tam bir s*ks makinası; kimdenmi bahsediyorum kız kardeşimin kocasından. Ben 38 yaşında esmer 1.65 boyunda kocasından 10 yıl önce boşanmış iki çocuklu dul bir bayanım, her kadın gibi benimde s*kse ihtiyacım var fakat etraftan mı yoksa kendimdenmi çekindiğimden bu duygumu yıllardır bastırmaya çalıştım.

  Devamlı olarak bir erkekle beraber s*ks özlemi içinde yıllarım geçti. Artık canıma tak etti. Bana sarılacak beni koruyacak beni düşünecek bir erkekle evlenme arzusu içersindeyken geçtiğimiz bayram kız kardeşim ve ailesi aniden haber vermeden annemlere geldiler Sürpriz yapmak istemişler. Bu arada kız kardeşim Ankarada biz Balıkesirde oturuyoruz. Sevindik tabii uzun zamandır görüşememiştik özlem giderdik sohbet ettik gezdik derken üç gün geçti. Ben üçüncü günün akşamı annemlerden sabah gelirim diyerek kendi evime geçtim tabi yine içimde s*ks arzusu tavan yapmış bir vaziyette yattım.

  Ertesi sabah annemlere erken gidiyim düşüncesi ile kalktım giyindim süslendim ve yola çıktım. Annemlere geldiğimde kız kardeşimin kocası M...... banyo yapıyordu. Kız kardeşimde kalkmış, çocukları uyuyordu tabii annemde uyuyordu. Kız kardeşime ne o kız akşam golmü attınız adam sabah sabah kalkmış yıkanıyor dedim. Kardeşim gülerek eee ne yaparsın adamın ihtiyacı var üç gündür buraya geldik diye yapamadı, dün akşam bütün stresini attı deyince ikimizde gülmeye başladık ama içimde nedenini anlayamadığım bir heyecan kaplamıştı ben hemen kaç kere yaptınız kız diye sordum, uyumadan önce bir yaptı gece uyandırdı bir daha, sabah kalkınca banyoya girmeden bir daha s*kti şimdi yıkanıyor dedi.

  Bende üç günün acısını almış belliki dedim.

  Yok be kızım beni her gün iki kere s*kmeden bırakmaz dedi o öyle deyince beni bir ateş bastı o güne kadar kız kardeşimin kocasına hiç ilgi duymamıştım fakat konuştuktan sonra bir başka düşünce kapladı içimi, biz sohbet ederken banyodan çıktı. Kardeşime çaktırmadan, kocasını banyodan çıkmış hali ile görmek istedim. Kardeşim mutfaktaydı ben hemen hole doğru yürüdüm karşı karşıya geldik havluyu beline sarmış üstü çıplak bir vaziyette hemen p*nisine doğru baktım inmiş hali bile kabarık büyük duruyordu. Bana aa F..... burdamıydın hoş geldin dedi sağol sanada saatler olsun M...... dedim. Oda sağ ol dedi.

  İçimdeki o heyecanı anlatamam kardeşim ve evdekiler olmasa beni hemen burada s*k demek geldi. Neyse ogün devamlı gözüm M...... nin pantolonunun önündeki kabarıklığa bakmakla geçti bir ara baktığımı fark etti zannetim ve tedirgin oldum. Derken akşam oldu. Ben yine kendi evime geçtim evde ne yapmalıyım da M...... ile bir kerede olsa s*ks yapmalıyım diye düşünmeye başladım nede olsa aileden biri yapılan ev içinde kalır düşüncesindeydim. Aklıma çocukları babasının yanına göndermek geldi, eski kocamı aradım ben yarın çocukları otobüsle sana göndereceğim karşıla dedim o da hayır demedi telefonu kapattım. Şimdi M...... yi nasıl tahrik ediceğimi düşünmeye başladım. Benim eğilince çatalımı gösteren bir pantolonum vardı onu giyerim dedim. Üzerimede g*ğüslerimi gösterecek V yakalı kazağmı giydimmi ara sırada M...... nin önünde eğilip durururm diye düşündüm. Ertesi sabah güzelce düşündüklerimi giyip biraz makyaj yaptım yola çıktık çocukları otobüse bindirip ekenden babasının yanına gönderdim.

  Annemlere geçtim.

  Her kez kalkmış kahvaltı ediyordu. Bende sofraya oturdum otururken g*ğüs dekoltemi kız kardeşim ve annem anlamadan gösterecek şekilde hareket yaptım ilk başta M...... fark etmedi sonra gözlerinin kaçamak bir şekilde baktığını gördüm anlamamış gibi davranıyordum. Ama içimden bu iş oluyor galiba dedim sonra sofradan kalktık sofrayı topladık. Ben M...... ye kahve içermisin diye sordum oda tabi dedi hemen kahve yapmaya koyuldum kahvesini getirdim g*ğüslerimi göreceği şekilde eğilerek buyur dedim gözü saniyede olsa g*ğüslerime takıldı. O kahvesini içerken televizyonun altındaki dolabın çekmecelerinde bir şey arıyormuş gibi yaptım. Amacım arka kalça çatalımıda bakıp tahrik olmasıydı yaklaşık iki dakika eğilik vaziyette durdum. Kendi kendime umarım tahrik olmuştur diye düşündüm. Sonra ki saatlerde odada yalnız olduğu zaman kapıdan içeriye girerken pantolonumu yukarı doğru çeker vaziyette yaparak v*jinaön kabarıklığını ortaya çıkarttım bu hareketi iki üç fırsat yakaladıkça tekrarladım. Akşamoldu ben eve geçeyim dedim annem hazır çocuklarda yokken burda kal istersen dedi. Yok anne bu akşam deyim yarın kalırım dedim.

  İçimdende M...... nin beni arabayla eve bırakmasını çok isedim olmadı. O akşam yne huzursuz bir yatak sefası daha çektim sabah moralim bozuktu erken annemlere gitmek istemedim bütün çabalarım boşa gitti diye düşünüyordum ama M...... yi de arzulu düşüncelerimden atamyordum. Öğlene doğru annemlere geçtim kapıyı M...... açtı. Merhaba dedim içeri girdim oda Hoş geldin F..... dedi annemler yokmu dedim. Yok dedi biraz alışveriş yapmaya çarşıya gittiler ordanda komşunun birine geçeceklermiş geçerken sen burdaysan sana haber vereceklermiş dedi. Sen neden gitmedin dedim. Ben seni beklemek için evde kaldım dedi. O dakika içimdeki o arzu daha bir şehvetli bir şekilde oluştu kalbimin atışından sanki dışarı çıkacak gibi geldi kulaklarımın içinde bile heyecandan kalbimin sesini duyuyordum. Anladım ki adam bana karşı boş değilmiş ayağa kalktı bana doğru yürümeye başladı resmen dizlerimin bağı çözülmüştü elimden tuttu beni ayağa kaldırdı ve öptü.

  Ben şaşırmış korkulu ve heyecanlı bir hissiyatla yüzüne baka kaldım. Beni kucakladı yatak odasına götürdü yavaş yavaş vicudumun her yerine dokunmaya başladı dokunması bile orgazm olmama yetmişti v*jinam su içindeydi beni yavaş yavaş soyuyordu ben ise hemen içime girmesini istiyordum. s*k artık diye haykırdım olmaz sırası var dedi ve v*jinamı yalamaya başladı kaç kere orgazm oldum sayamadım çıplak haldeydim M...... nin sadece üzerinde kilodu vardı ve kilodunun üst kısmından p*nisinin iri kafası çıkmıştı o halde bizimkiler gelse yakalanacak düşüncesiyle korkuya kapıldım M...... nin verdiği zevkle korku karışınca değişik bir heyecan içersindeydim kalbim duracak gibiydi sonra M...... kilodunu çıkardı organın büyüklüğünü tahmin edemem hem iri kafası, hem uzun hemde kalındı boşandığım koca*ın organın14 santim boyu vardı.

  Bu ondan büyüktü.

  P*nisine dokundum sıcak ve sertti yavaş bir şekilde p*nisini v*jinamın ağzına getirip aşağı yukarı hareketler yapıyor zevkten beni öldürüyordu ben gir artık diye yalvarmaya başla*ıştım organının kafasını v*jina*ın içine soktuğunda vicudumda ne kadar kemik sinir varsa hepsi boşalmış zevkten çuval gibi olmuştum zevkten hareket edemiyordum 5 Ya da 6 kere kafasını soktu çıkardı birden bir soktu bittiğim andı o iri s*ki artık içimdeydi ve hızlı bir biçimde gidip geliyordu inlemek istiyorum diye bağırdım istem dışı bir cümleydi söylediğim. beni o hızda ta* yarım saat s*kti içime boşaldı yanıma yattı beni omuzuna doğru çekti sarıldı ve içimde acayip bir güven duygusu oluştu o dakika onunla evli olmak çok istedim güven zevk sevilmek duygularını odakika mütiş derecede hissediyordum içim içime sığmıyordu.

  Yarım saat öylece yattık sonra beni bir daha bir daha bir daha s*kti o kadar yılın sitresini 4 saatlik bir zaman dilimi içinde aldı. Kalktık beraber yıkandık beni M...... sabunladı yıkadı evli iken bile böyle bir duygu yaşamamıştım. Sen git giyin ortalığı topla ben geliyorum dedi. Kendide yıkandı çıktı öpüştük ben o dakika istem dışı seni seviyorum dedim o da bende dedi yaşadıklarımızı hiç unutmayacağım dedim.

  M...... de ben sana unuturmam sende o etli a* varken ben seni boş bırakmam dedi. Birbirimize baktık sarıldık tekrar öpüştük o dakika duygularımı kelimelerle ifade edemem içimden kardeşimin çok şanslı olduğu geldi böyle s*ks makinası bir adamla evliydi.

  Benim düşünceme göre bu adamla asla mutsuz bir duyguya kapılmazsınız moraliniz bozukta olsa kavgada etseniz gece bir kere s*ktimi her şey unutulur.

 • Yayınlanma tarihi: 2012-01-10 10:13:13 Yazan : Aşkın Sesi - Hikaye : 226,198 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 52 Yorum
 • karakule3333
  28.05.2015 15:53:37

  karakule3333hmail eklemek isteyen bayanlar

  tncy
  04.04.2015 15:52:39

  Merhaba dul bi bayan ile birşeyler yaşamak istiyrm ilgilenen varsa. esmer_1_2_@ facede n ulaşabilirsiniz

  ayseee19
  16.10.2013 06:19:12

  güzeldi

  levent0636
  27.04.2013 12:16:12

  evet baldız harikaydı devamınıda anlatsana:))

  California
  27.09.2012 10:19:31

  Bal ve baldız meselesi :)

  gkhanbayer
  06.09.2012 19:40:30

  tebrikler çok güzel bir macera olmuş

  olgun49
  06.06.2012 13:20:52

  Şimdiye kadar okuduğum en gerçekçi ve güzel hikayelerden biriydi bu. Gerçekten yaşanmış mı yoksa fantezi mi bilemiyorum ama fantezi bile olsa harikaydı. Benim de çok tatlı bir baldızım var. Beni çok sever ama hiç bu şekilde bana yaklaşmadı. Umarım benim de onunla olan hayallerim fantezilerim bir gün sizinki gibi gerçek olur. Aaaaah ah

  sevgilm
  14.04.2012 10:55:39

  Baldız baldan tatlıdır

  gurcanden
  03.04.2012 17:49:13

  baldız baldan tatlı :)

  sumhum58
  09.03.2012 00:23:25

  İki bacıyı ayrı ayrı zevkli olur herhalde...

  ACARS
  23.02.2012 13:14:53

  BİRAZ ABARTILI .

  sensensin
  15.02.2012 23:58:09

  istiyeyenin bir gözö kör vermiyenin iki gözü kör

  serbest_2006
  14.02.2012 17:06:18

  yakında gurupta yaparsınız:)

  miss.sevtap
  06.02.2012 14:15:43

  güzel bir s*x maceran olmuş... anlamadığım içine yaptı hamile kalmadın mı?

  koctay
  28.01.2012 20:47:12

  İNSANIN CANI İSTERSE KARŞI KOYULAMAZ..... DÜŞÜNCESİNDEYİM...

  arzulu
  19.01.2012 19:48:41

  bu anlatlanlar hepsi yalan

  cisemm
  19.01.2012 15:30:01

  :)))))))))))))))) güzeldi

  kral42
  18.01.2012 16:38:25

  bu ne midesizlik yaaa.

  otogar58
  15.01.2012 13:47:31

  cok güzel tanışmak istermisin benimle

  123bilal
  15.01.2012 13:46:05

  e yuh yaa

  agaoglu
  14.01.2012 16:02:49

  senle tanışmak istiyorum beni eklermisin
  sırdaşlığa önem verip sırdaşlığı benimseyen bayan arkadaşları msn eme beklerim
  hoşçakalın
  ************@hotmail.com

  knownn
  14.01.2012 16:00:50

  merhabalar arkadaşlar, yalnızlıktan bunalan ve kurtulmak isteyen bayan yazarmısın bana.. *********@yahoo b

  ozannn
  13.01.2012 02:30:48

  aynen baldız baldan tatlımıs ama baldız azmız

  trenddd
  12.01.2012 21:23:48

  oç sun balım harikaaa :))

  feyzu
  12.01.2012 13:30:53

  senin ateşin kafana vurmuş yavrum sen bi denizli horozuna kendini becertirsen ancak kendine gelebilirsin

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 420,789 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 195,363 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 251,886 kez okundu. 97 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 123,558 kez okundu. 51 yorum
 • Film merakı 245,948 kez okundu. 34 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta