görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 851 : Aldatılanda, Aldatan Kadar Mutlu Olur
 • Küçük
 • Büyük
 • 93 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Merhaba.. adım serap.. 33 yaşındayım. kocaelinde bir bankada önemli bir konumda çalışıyorum. 6 yıllık evliyim. bütün evlilikler gibi benim evliliğim de ilk 1 yıldan sonra rutine bağlandı. yoğun iş pemposu.. yaşam savaşı ve diğer sorunlar.

  Volkan hayatıma girene kadar eşimi aldatmayı hiç düşünmedim. volkan geçen yıl çalıştığım bankaya müdür olarak atanan 50 yaşında eşinden ayrılmış.. oldukça bakımlı.. atletik.. yakışıklı ve çok romantik biri..volkanın bana olan sıcak tavırları.. iltifatları.. ve o derinnnn bakışları ilk kez eşimden başka bir erkeğe alıcı gözle bakmama neden oldu.bir onay yada imza için odasına her gittiğimde bir şekilde ya elime ya omuzuma dokunması ve bunu yaparken çok sıradan önemsiz bir şey gibi yapması ona olan ilgimi arttırıyordu. herşey volkanın oturduğum siteye taşınmasıyla başladı. eşimle ona hoşgeldine gittik. çok iyi anlaştılar. uzun uzun sohbet ettiler. bizim için hazırlattırdığı ikramları yedik.. içtik . bir ara buz kovası almak için mutfağa gittim ..

  Tarif ettiği dolabın kapağını açıp üst raftaki kovaya ulaşmak için parmak uçlarıma yükselmeme rağmen kovaya ulaşamıyordum.

  - hahhahah. Dur sana yardım edeyim serap.

  Arkamı döndüğümde mutfak kapısına yaslanmış bana bakan o gülen gözleri gördüm. heyecanlandım. bakışlarını gözlerimden ayırmadan bana yaklaştı.beni mutfak tezgahıyla kendi arasında sıkıştırarak rafa uzandı. nefesi alnımda..kaslı g*ğüsleri g*ğüslerimde.. kasıkları kasıklarımdaydı. aletini hissetmek beni delirtmeye yetmişti.beline sarılıp hemen orda deli gibi sevişmek geldi içimden. kovayı aldı. buzdolabından çıkardığı buzları koydu ve salona döndü. bense tezgaha yaslanmış çarpan kalbimin ateşlenen kanımın verdiği hazzı sindiriyordum. o günden sonra bir kaç kez o bize akşam yemeğine geldi. ve her fırsatta bir şekilde bana sürtünmeyi başardı. artık hayallerim onundu. hayallerimde onunla sevişiyor. onun koynuna kıvrılıp uyuyor. onunla elele dolaşıyor. onunla dansediyordum.

  Karşı konulamaz bir şekilde ruhumu ve bedenimi esir almıştı. eşimin iş için şehir dışına gideceği günü sabırsızlıkla beklemeye başladım. o gün geldiğinde iş dönüşü bir kek yaptım. duşumu aldım. en s*xi dantel beyaz iç çamaşırımı giydim. üst düğmelerini açık bıraktığım vucuduma tam oturan beyaz bir bluz ve önden yırtmaçlı diz üstü bir etek giydim. hafif bir makyaj ve kışkırtıcı bir parfüm. volkan için hazırdımm artık. telefon edip bize davet ettim. yarım saat sonra kapı çaldı. kapıyı açtım. gözlerini g*ğüslerimden alamıyordu. sertleşen g*ğüs uçlarımın koyuluğu beyaz gömlekten belli oluyordu. salona geçtik karşılıklı koltuklara oturduk. bacak bacak üstüne attım . bacaklarımın güzelliği ortaya çıkmıştı. oturduğu yerde kıpranmaya başladı. havadan sudan konuşmaya başladık. ikimizin seside kesik kesik çıkıyor nefesimizi kontrol edemiyorduk.arada bacağımı indirirken bilerek frikik veriyor. beyaz dantel çamaşırdan belli olan kıllı a*ıma bakmasını sağlıyordum.

  - çay içeriz değil mi ? deyip ayağa kalktım.

  Eşimin nerde olduğunu sordu. cevap vermeden kalçalarımı sallaya sallaya mutfağa ilerledim. amacım onu delirtmekti. mutfağa gidip çayı koydum. elimde kekle geri geldiğimde sertleşmiş önünü ellediğini gördüm. keki sehpaya koyarken s*tyenimden taşan g*ğüslerimi gözlerine sokmak için iyice eğildim. tekrar eşimi sordu. sakin bir şekilde koltuğa oturdum. frikik vererek bacak bacak üstüne attım. saçımı elimle geri atarak ve şuhh bir bakışla -eşim bu gece yok.. dedim. kaşları çatıldı.. yüzü sertleşti ayağa kalktı ve - madem kocan yok neden beni delirtiyorsun dedi ve yanıma geldi.. koltuğa oturdu. bi kolunu omuzuma attı. diğer eliyle çenemden tutup başımı kendine çevirdi ve - -serap sen çok tehlikelisin dedi. istekli baygın bakışlar ve hafif bir sırıtşla gözlerine baktım ve -hımm.. öylemiyim dedimm. belimden kavradığı gibi kendine çekti ve dudakalrıma yapıştı. öyle ateşli öpüşüyoduk ki sanki dudaklarımızı yeme yarışıydı bu. alt dudağımı dişlerinin arasına alıyor çekiyor. sonra dudakalrımın tamamını ağzına alıp emiyor. diliyle dudaklarımı aralıyor dilini ağzımın derinliklerine kadar sokuyor. dilimi yakalayı çeke eçeke emiyor.

  Bacağımı okşayan elide yavaş yavaş bacak arama doğru ilerliyordu. dudakları dili yüzümden kulak m*melerime oradan boynuma ve s*tyenden taşan dolgun g*ğüslerime dolanıyor. emiyor yalıyor hafif ısırıklarla beni delirtiyordu.bir hamlede bacağımı açıp kucağına oturdum. eteğim kalçalarıma kadar sıyrıldı. ıslanan a*ımı sertleşmiş koca y*rağına bastıra bastıra öpüşüyorduk. elleriyle kalçalarımı kavradı kendine çeke çeke okşuyor canımı yakacak kadar sıkıyor. iki elini yakama getirdi gömleği kavradı ve çekti. fkopan düğmeler etrafa fırlarken o dudaklarını m*melerime yapoştırmıştı. s*tyenin üstünden m*melrimi emiyordu. bu müthiş zevkli, gömleği kollarımdan sıyırıp çıkarıp attı. elleriyle g*ğüslerimi avuçladı bi birini bi birini emiyordu. bi g*ğsümü s*tyenden çıkardı ve onu emmeye başladı diliyle daireler çiziyor. dilliyor ve inlemeyle karışıkk --ayyyyyy diye bağırmamı sağlayacak şekilde ısırıyordu. elleri arkmdan k*lodumun içine girdi. kalçalarımı ayırarak kendine çekti. aleti öyle sertleşmiştiki nerdeyse pantolanla beraber k*lodum dahil içime girecek gibiydi. belimden tutup beni ayağa kaldırdı. kafasını eteğimi belime kadar sıyırdı. okşayarak emerek yalayarak kilodumu indirdi. bir bacağımda kalacak şekilde diğer bacağımdan çıkardı. o bacağımı omuzuna koydu kalçalarımı avuçladı*ve ağzını a*ıma yapıştırdı.

  Offf.. offf. o nasıl bir emiş öyleee yaaa.

  Dili a*ımın dudaklarının arasında dolanıyor. kl*torisimi emiyor. dudaklarının arasında sıkıştırıp titretiyor. ağzını kocaman açıp yalıyor a*ımın dudakalrıyla öpüşüyor bensee ellerim volkanın başını kavramış şekilde inleye inleye tadını çıkarıyordum. parmakları kalçamın arasında dolanıyor. arka deliğime arada baskı yapıyor parmağı arka deliğe yaklaştıkça daha sert emiyor a*ımı. orta parmağını arkadan a*ıma sokup parmağına bulaşan sularımı arka deliğime sürüyordu. orta parmağını g*tüme soktuğunda hafif hafif kasılmaya başladım. titriyordum. almadığım kadar çok zevk alıyordum. oda benim vücüt tepkilerimi öyle güzel kontrol ediyordu ki ona hayran kalmıştım. aldığım zevki farkedince orta parmağıyla g*tümde gelgit yapmaya başladı. aynı anda da kl*torisimi emiyordu. boşalmak üzereydim. ama aldığım zevkin kesintiye uğramasını istemiyordum. başını tüm gücümle a*ıma yapıştırdım. orta parmağıyla beraber işaret prmağınıda g*tüme soktu. içimi karıştırıyor. sonuna kadar sokuyor hafif çekiyor. aynı anda ağzı bırnu çenesi a*ıma sürtünüyor ve ben. kasıla kasıla. bağıra bağıra. titreye titreye boşalıyorummmm. 

  O hala devam ediyor ama biraz yavaşlayarak. her parmak hareketinde ben titriyor ve inliyorum. her dil darbesinde titriyor ve inliyorum. bana bu zevki yaşatan erkeğin kölesi olurum ben yaaa. erkeğime hizmet etme sırası bana gelmişti............... inanın size bunları anlatırken o anı tekrar yaşadım. şu an sırılsıklam bir haldeyim ve a*ım ateş gibi yanıyor. o güne kadar sevişmenin ne demek olduğunu bilmiyormuşum. iki insanın birbirine bu denli çok zevk verebileceğini bilmiyormuşumm. aldatmak mı bu. hayır değil . HAK bu. bu zevki yaşamak herkesin hakkı değilmi. keşke eşim yaşatabilseydi bana. eşimizle yaşayamıyorsak bir kez geldiğimiz ve çok kısa süren şu hayatta bu zevkleri yaşamayalım mı.

  Volkan beni mutlu ediyor.

  Mutlu olduğum için eşimle aram çok iyi hiç tartışmıyoruz. yani eşimde mutlu. istediğinde onunlada sevişiyorum. onun farketmemesi için gereken her tedbiri alıyorum. başkasıyla seviştiğimi bilmediği sürece eşim mutlu.. ben mutlu.. volkan mutlu....

 • Yayınlanma tarihi: 2012-02-14 10:20:07 Yazan : serappp - Hikaye : 51,265 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 93 Yorum
 • karizmatikasik
  24.03.2015 08:02:42

  daha büyük oynamak istersen haberim olsun :)

  erosin
  23.06.2013 10:32:50

  Bazen bu tür değişiklikler evliliği daha güzel yapar ama aldatılanında zevk alması için onla da paylaşmalısın.

  orkun3576
  02.04.2013 02:28:32

  güzel anlatım anlamadığım başlık olarak aldatılanda aldatan kadar zevk alıyor yazmışsın bunu anlamadım yinede tşkler güzeldi

  gamzeoguz
  27.03.2013 15:13:48

  Çok iyiyidi. Sonuçta aşlan razı veren razı durmayın devam :)

  tintocu
  24.03.2013 18:43:38

  kocanı ihmal etme sorun çıkmaz.

  karizmatikvar
  31.01.2013 17:22:35

  Bence her şey karşılıklıdır...karşındaki insan seni ne kadar mutlu ederse sizde onu o kadar mutlu edersiniz...

  masasahibi
  31.12.2012 10:02:19

  hımmm süperr..

  ilknurum
  25.12.2012 23:10:36

  süper

  haylazceri
  02.12.2012 01:55:40

  harika bi yaşanmışlık buyaa çıldırdım burda...

  engiin
  16.07.2012 13:40:59

  tebrikler güel anlatım

  lastnight
  09.07.2012 13:33:58

  o zaman kocandan ayrılk volkanla evlen hergün boşaltır seni dicem ama sen onuda bi baskasıyla boynuzlar

  hagi007
  20.05.2012 11:52:30

  okumaktan zevk aldığım bi paylaşım süper detayları atlamamışsın süpersin tebrikler

  salimcr
  01.05.2012 18:58:29

  sanki yazılmıiş bir hikaye ,çok tatlı ve güzel anlatmış, kompozisyonu çok iyi

  mrvylmz
  06.04.2012 20:12:40

  çok güzel anlatmşsn okurken bende yaşadm şuanda altm sırılsıklam aylardr bi ilişki yaşayamıorm fenalardaımmm....

  gececi52
  27.03.2012 19:39:17

  çok süper okudukça okuyasım geldi yaff

  MENDUHAYDIN
  26.03.2012 20:45:47

  ben okudukça kalbim yerinde durmiyodu çok güzel yaşamaş istiyene nasıp olsun diyelim

  Esrabal
  22.03.2012 14:33:18

  Anlatimm süper yasananlar da hak değil bunu bil hakkın olan kocan sadece...

  namso13
  20.03.2012 19:16:00

  lcımızdekı ıstek ve arzular hep ıcımzde saklı yasaklar bızlerın gunumuzn en son noktası olmus herkadının ıcınde her erkegın ıcınde gızlı duygular vardır mutlaka bırgun o duygular ıstekler acıga cıkar onemlı olan ısteklerımzn o an mutlu edecegı ama daha sonra pışman etmemesı onmlıdr

  emrahdem
  18.03.2012 23:10:25

  serbest ve güzel ilişki iyidir sıkma yok çekim varsa karşılıklı hemen yaşamak lazım

  s2ci1isi
  13.03.2012 14:15:12

  Bankayı merak ettim , Kredi sınırsız...

  Mehtap
  13.03.2012 14:14:06

  gerçek veya fantazisi olabilir fakat güzel bir anlatım sanki yaşanmış gib_

  asivezir54
  13.03.2012 14:11:15

  arkadaşlar efsu ya hak veriyorum ;)

  pzero
  11.03.2012 00:56:11

  hangi banka çok merak ediyorum

  1985_omer
  10.03.2012 01:39:52

  tebrikler

  makarna1979
  08.03.2012 13:58:32

  anlatım süper, gerçekse eğer çok şanslısın. burda tecrube faktörüde etkili olmuş. iş bilmek güzel :))

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 420,179 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 195,141 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 251,560 kez okundu. 97 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 123,344 kez okundu. 51 yorum
 • Film merakı 245,515 kez okundu. 34 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta