görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 878 : Tecavüze uğradım
 • Küçük
 • Büyük
 • 56 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Slm ben Nihal şimdi 23 yaşındayım. Ama bu olay 5 sene önce 18 yaşındayken başıma geldi. Benim için oldukça kötü bir tecrübeydi. Önce biraz kendimden bahsedeyim Sarışınım yeşil gözlüyüm. boyum 1.67 85 65 83 ölçülerindeyim. Yüzümde güzel.

  Neyse hikayeye dönelim o dönem lise sondum. Ve Öss Stresi vardı başımda.Sınava hazırlanıyordum. Tabi kolay değildi bu. o kurstan bu kursa koşuyordum. Bir gün Fizikten geç bitmişti ve babamda almaya gelememişti. Fizikçinin yeride maalesef sapa bir yerdi 15-20 dk kadar ana yola yürümek gerekiyordu. Bu arada kurstan önce dersaneye gittiğim içinde üstümde hala okul üniforması vardı saat 10 civarı yürüdüğüm yer pek tekin gelmiyordu. Üstelik eteğimde biraz kısaydı dizlerimin yaklaşık bir karış üstündeydi. 5-6 dk yürüdükten sonra arkadan biri laf attı off mala bak be ne s*kilir bu dedi.

  Ben arkaya döndüm 4 kişi gördüm.

  Ne diyorsun sen be dedim o da duymadın mı ne güzel malın var acayip güzel s*kilirsin dedim dedi. Ben dahada sinirlenip terbiyesiz herif lafını bilde konuş dedim. Üstüme doğru yürümeye başladılar tabi bende kaçmaya başladım. Ama sırtımdaki çantayı atsamda kısa sürede yakalandım. İmdat kurtarın beni diye bağırdım ama kimse duymadı. Beni zorla bir arabaya bindirdiler. Yanıma 2 kişi oturmuştu beni ortaya almışlardı. Ben çırpınmaya devam ediyordum ama 4 kişi arasından kurtulma* neredeyse imkansızdı.yanımdaki bıçak çıkarıp boğazıma dayadı. Biraz daha çırpınırsan keserim boğazını dedi. iyice korktum ve çırpınmayı bıraktım.Ha şöyle yola gel dedi.Diğer yanımdaki eteğimi kaldırmaya başladı.Ben yalvarmaya başladım; Ne olur yapmayın, biri ananıza,bacınıza,karınıza aynısını yapsa neler hissedersiniz ne olur bırakın gideyim hiç kimseye bişey söylemem dedim.

  Ama bunun karşılığı sert bir tokat oldu. Ağlamaya başladım. bu arada eteğimi kaldıran k*lotlu çorabımı çekiştirmeye başladı.bense sadece hıçkıra hıçkıra ağlıyordum öndeki adam telefonunu çıkardı ve birini aradı. amca bizim Fatih orda mı dedi, biraz sonra fatih sana söz verdimdi ya seni milli yapacağım diye in aşağı şimdi geliyoruz oraya dedi. Karşıdaki de galiba, babam bu saatte aşağı inmeme müsaade etmez dedi. Babanla ben konuşurum merak etme dedi. Telefonu amcama ver dedi. Daha sonra amca Fatihi bugün ben biraz gezdireyim bugünlük bizde kalsın dedi.Herhalde kabul etmiş olacak ki arabayı sürene işaret etti ve başka bir yola girdik.ben sadece ağlıyordum ve nasıl, kurtulacağımı düşünüyordum öndeki bana bakire misin diye sordu cevap vermedim. Bu arada yanımdaki adam k*lotumun üstünden organımı avuçluyordu ve öndeki bağırdı cevap ver lan diye yanımdaki gene boğazıma bıçağı dayadı bende evet bakireyim dedim.

  Öndeki de önce bizim fatih s*ksin bunu dedi.

  Arabayı süren itiraz etti oğlum o daha hiç karı s*kmemiş bu karı daha önce hiç s*kilmemiş iki acemiyi s*kiştirip napacağız önce biz s*kelim dedi. Öndeki Barış kontrol et bakalım a*ı kıllımı dedi donumun üstünden organımı okşayan elini k*lotumun içine daldırdı, eli buz gibiydi ve Barış , Gökhan bu kızın a*ı balta girmemiş orman gibi deyince utandım biraz. adının Gökhan olduğunu öğrendiğim o zaman traş edelimde kılsız liseli a*ı s*kelim dedi. Bu arada Fatih dedikleri adamın evinin oraya gelmiştik ve fatih dedikleri 12-13 yaşlarında çocuk çıkmıştı ve yanımıza oturdu. Elinde bıçak olan sürücüye İbo nerde s*kecez biz bu kızı dedi. İbo da bizim ev olmaz komşular görür felan en iyisi götürelim ıssız bir yere orda s*kelim dedi. Bu arada organımı avuçlayandan dolayı içim bi hoş olmuştu ve organımdan bir sıvı geldi. Barış da bu kız o*ospu çıktı orgazm oldu baksana dedi elini millete göstererek.

  Gökhan İboya bizim dağ evine g*türüp orda s*kelim bunu şimdi kış zamanı orada kimse yoktur rahat rahat s*keriz kimsenin ruhu duymaz dedi.yanımda duran ada* anahtar varmı yanında boş yere gitmeyek o kadar yolu dedi. Gökhan ceplerini karıştırdıktan sonra bir anahtar çıkardı İbo yolu tarif et dedi. Gökhan yolu tarif etmeye başladı. Bu arada fatih dedikleri çocuk daha hiç konuşmamıştı. Barış dediki Fatih oğlum öyle uzakta durma gel birazda sen elle ablanın a*ını dedi. fatih Yasin abi yer değiştirelimde birazda ben elleyeyim dedi. Yasin olmaz bıçakla ben kontrol ediyorum sonra bir sakatlık çıkmasın dedi.Barış bıçağı bana ver bişey olmaz dedi yasin bıçağı verdi ve kapı tarafında oturan fatihle yer değiştirdiler çocuk beni ellemeye başlayınca ne olur yapma ben senin ablan yaşındayım dedim. çocuk aldırış etmedi. Yasin Adın ne senin diye sordu bende cevap vermedim bunun karşılığında bir sağlam tokat yiyince Nihal dedim.

  Yasin Bak Nihal biz seni s*kecez kaçışın yok tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın biz soru sorduğumuzda cevap ver, isteklerimizi yerine getir canın yanmasın dedi. Anladın mı dedi cevap vermedim o da anlamamışsın dedi tam elini sağlam bir tokat için kaldırıyordu ki bende anladım dedim afferim dedi. bu arada saat baya ilerlemişti Barış Ailen şimdi seni merak eder ara merak etmesinler bir arkadaşımda kalacam de dedi. Ben tecavüzcülerime kolaylık sağlamak istemesem de bu olay duyulursa adım o*ospuya çıkar diye mecburen kabul ettim. Gökhan dedikleri telefonunu verdi evi aradım babama Bu gece ben Aylinlerde kalacağım onların evi bizim fizikçiye yakın dedim, Aylin en yakın arkadaşım olduğundan izin verdi. Gökhan telefonu geri aldığında evinin numarasını da öğrendik dedi. O anda dünyam başıma yıkıldı. Çünkü evin numarasından adresimi de bulabilirlerdi. biraz daha gittikten sonra Gökhanların dağ evine gelmiştik ve onun tahmini doğru çıkmıştı etrafta bir tane bile ışık yoktu.

  Ben üşümeye başladım çünkü külotlu çorabımı ve donumu arabada bıraktılar. Gökhan evin kapısını açtı ayakkabılarınızı çıkarın bende sobayı yakayım donmayalım burada dedi. Antreden direk salona g*türdüler beni ve hepsi soyunmaya başladı.Yasin odadan çıktı. Bu arada beni de soymaya başladılar.zaten donum ve külotlu çorabım olmadığından pek zor olmadı montumu, ceketimi, süveterimi,gömleğimi ve sütyenimi çıkardılar. Sadece okul eteğiyle kaldım İbo hemen g*ğüslerime el attı ve yalamaya başladı. Bu arada yasin elinde bir jiletle geldi ve altıma gazete serip bacaklarımı ayırıp organımı tıraş etmeye başladı.bir süre sonra domal dedi. Her ne kadar onların dediğini yapmak istemesemde güç onlardaydı ve güçlük çıkarıp dayak yemenin bir anlamı yoktu domaldım.ve arkamdaki kılları da kesti bu arada yasin hariç hepsi soyunmuştu ve önleri kocamandı. Gökhan Hadi bakalım fatih git bir odun getir de içeri iyice ısınsın dedi. Fatih odunlar nerde dedi oda eliyle dışarıda bir yeri işaret ederek orda dedi.

  Fatih odun almaya gidince Gökhan Şimdi beni iyi dinle dedi.

  Yeğenim ilk defa kız s*kecek ona iyi bir muamele yap bizde sana iyi davranalım her soktuğunda ah oh diye inleyeceksin eğer memnun kalmazsa eline bir litrelik kola şişesi aldı ve g*tüne bunu sokarım sonra bir hafta g*tünün üstüne oturmazsın acayip eziyetler çekersin dedi. Ben yine mecburen kabul ettim hepsinin y*rağı büyümüştü ve Fatih geldi. Yasin hadi bakalım Fatih ilk sen s*keceksin ister okul eteğiyle s*k istersen onuda çıkaralım dediler. Fatih ben okul eteğiyle s*kecem bu arada ilk sırayı bana verdiğiniz için teşekkür ederim dedi. Ben bakireyim ne olur arkadan yapın hepiniz dedim. Güldüler Barış senin bekaretini Yeğenimiz Fatih alacak dedi. Bekaretimi 12-13 yaşlarında bir çocuk için saklamış olmak bana çok ağır gelsede yapabileceğim bir şey yoktu. Bu arada bundan daha kötüsü olamaz diye düşünürken daha kötüsü oldu ve bir fotoğraf makinesi çıkardılar. Yasin s*kilirken bir yandada fotoğrafını çekecem dedi .Fatih bana sırt üstü kanepeye yatmamı söyledi çocuktan emir almak bana ağır gelsede dediğini yaptım.

  Bu sefer bana bacaklarını aç dedi Gökhan Fatihin arkasından parmağını tehdit eder gibi sallayınca bacaklarımı açtım ve Fatihi beklemeye koyuldum. Önce kafasına bacaklarımın arasına sokarak organımı yaladı daha sonra çocuk s*kini eliyle düzelterek organıma doğru getirdi. bu arada İbo da cebinden cep telefonu çıkarıp beni videoya almaya başlamıştı Barış orasına değil oğlum a*ın en alt tarafına sokacan dedi. ben kaderime razı beklerken çocuk organıma girmeye başladı daha önce kendi elim dışında el bile değmemiş organımı 12-13 yaşlarında çocuk beceriyordu ve çocuk ileri doğru abanınca içimde bir acı oldu ve bekaretimin gittiğini anladım birkaç damla kan gelmişti. ah diye bağırdım sonra çocuk umursamadan git gel yapmaya başlayınca bende gökhanın yüz ifadesini görünce ah oh s*k beni erkeğim, demeye başladım ve yüzüme yeterli olacağını umduğum bir zevk ifadesi verdim. Bunun üstüne çocuk iyice gaza geldi ve içime ılık bişeylerin aktığını hissettim ve çocuk içimden çıktı ve bu yaklaşık bir dakika içinde olmuştu. ama çocuğun s*ki gene inmemişti ve abi bide g*tünü s*keyim sonra siz s*kersiniz dedi.

  İbo da hadi oğlum seni mi beklicez acele et dedi ve ekledi güzel video oldu inlemer sayesinde sanki kendi isteğiyle s*kişiyormuş gibi şimdi biz bu kızı ne zaman istersek s*keriz dediğinde başımdan aşağı kaynar sular boşalmıştı. Sonra çocuk orta parmağını önce ağzına sokup oo yaptı daha sonra orta parmağını ağzından çıkarıp çok kaba bir hareketle arkama soktu acayip sinirlendim ama bir şey diyemedim.15-20 sn kadar arkamda tek parmakla git gel yaptıktan sonra ikinci parmağınıda soktu ben önümden yap gene beni arkamı bırak dedimse de dinletemedim.yaklaşık bir dk sonra çocuk gene şeyini eline almış bu sefer önümü değil arkamı hedefliyordu. Acıdan dolayı ben kaçmak istiyordum ama mümkün değildi ve Gökhan rahat dur yoksa ne olacağını biliyorsun dedi kola şişesini ima ederek ben de kaçmayı bıraktım çocuk yüklenmeye başladı ve şeyinin başı içime girdiğinde arkamda bir yanma hissettim. Çocuk 5-6 sn bekledikten sonra yüklenmeye devam etti ve şeyi arkamı yara yara ilerlemeye başladı canım çok acımıştı ve ağlamaya başladım.

  Bu arada çocuk yine git gele başladı.

  Bende kola şişesini görünce gene ah oh s*k beni s*k ablanı, dağıt g*tümü dedim çocuk iyice gaza geldi ama bir türlü boşalmak bilmiyordu çünkü demin boşalmıştı. Yaklaşık 7-8 dakika sonra benim inlemelerim eşliğinde boşaldı.ve banyoya gitti.Yasin Hala fotoğraflarımı çekiyordu.Gökhan yanıma geldi ve şeyini kafama doğru tutarak yala dedi. Ben hayır olmaz dedim.gitti kola şişesini getirdi tamam yalayacam dedim.Ve iğrenç kokan şeyini yalamaya başladım bu arada biri organım parmaklamaya başladı. Kafamı çevirince İbo yu gördüm Telefonunu fatihe vermiş kendi bana gelmişti. biraz Sonra Yasinde Fotoğraf çekmeyi bırakıp geldi ve g*ğüslerimi mıncıklamaya başladı.Barış ta fotoğraf makinesini aldı video modunda çekim yapmaya başladı. Yasin hadi sandeviç yapalım bunu dedi. Ben ne demek istediğini anlamamıştım. Ama sonra kalk altına ben yatacam dedi ve beni kaldırdı altıma yattı, y*rağımın üstüne otur dedi. ben organımı hizalayıp oturuyordumki a*ın değil g*tün dedi. Bende Ağzımdan Gökhanınkini çıkarıp o zaman kendin sok be dedim, oda hiç parmaklamadan yüklenmeye başladı bu arada İbo da organıma sürtüyordu.

  Ben Gökhanınkini gene ağzıma aldım emmeye başladım. Yasin zorla g*tüme girdiğinde benden bir ah sesi çıktı bu arada İbo da aynı anda organıma girmeye çalışıyordu ben ağzımdakini çıkarıp delirdiniz mi siz be teker teker yapın dedim.Yasin sanane lan nasıl istersek öyle s*keriz sana mı soracaz dedi. İbo önüme girdiğinde içimde iki şey vardı ve ikiside aynı anda gidip geliyordu. Gökhanı zorlada olsa ağzıma boşalttım ve mayhoş tadı vardı bana hepsini yutturdu. Bu arada organımdan gene sıvılar gelmişti. Gökhandan boşalan yere Barış geldi fotoğraf makinesini Gökhan devraldı.Sonra arka*ı beceren yasin boşaldı ve altta yatmaya devam etti. Bu arada ben ağzımda şey olduğu için inlemekten kurtulmuştum çünkü sürekli olarak inlememi istiyorlardı.Yasinden 1-2 dakika sonra İbo içime boşaldı ve şeyini çıkarıp eteğime sildi. İbo ve yasin çekildikten sonra arkama Gökhan önüme Barış geçti. Bu arada ağzım boş kaldığından gene inlememi istediler. Bende Ah oh s*kin beni parçalayın harika gibi sözler söylemeye başladım gene organımdan sıvılar geldi.

  Ama Barış aldırmadan yapmaya devam etti. Önce barış boşaldı içime sonra Gökhan boşaldı bu arada benimde tuvaletim gelmişti. Tuvaleti sordum Gökhan gösterdi. Sakın kaçmaya çalışma çok kötü olur dedi zaten bu halde kaçsam ya donardım yada yolda bulan başkaları becermeye başlardı. Ama genede tuvaletin kapısını kapatmama izin vermedi ve tuvaletimi yaparken seyretti tuvaletemi yaptıktan sonra Gökhan gel banyoya geçeceğiz dedi. ne olduğunu anlamamıştım heralde banyoda yapacak diye düşünüyordum ki temizlen biraz toplan ve makyaj yap dedi. Ben hadi gidin işinize birde makyaj mı istiyorsunuz tecavüzcülerim için süslenecekmiyim bide dedim. bitirin işinizide gidelim dedim. Gökhanda acaba kola şişesinimi özledin dedi ve annesinin makyaj çantasını elime verdi eğer güzel süslenmezsen başka arkadaşlarımı da çağırırım buraya dedi.Önce elimi yüzümü yıkadım sonra süslendim fenada olmamıştım gerçi ama tecavüzcülerime süslenmek bana iğrenç gelmişti daha sonra salona döndüğümüzde herkes ooo dedi.

  Yasin şimdi bir daha s*kilir bu dedi.

  Barış eteğini çıkar dedi bende çıkardım, katlayıp kenara koydum.Barış domal dedi. domaldım ve bir postada öyle becerdi beni organıma boşaldı.Fatih p*pisini ağzıma verdi biraz yaladıktan sonra bir posta da önümden o becerdi. Bende hiç hal kalmadı artık uyumak istiyordum ama mümkün değildi. Bütün gece beni becerdiler.

 • Yayınlanma tarihi: 2012-02-27 00:20:29 Yazan : nihal35 - Hikaye : 779,375 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 56 Yorum
 • batu_42
  04.03.2014 20:14:05

  tamamen saçma yalan hikaye siz arayın asıl sikiş nasıl olur kızlara göstereyim 05385074606

  BiLLur34
  19.01.2014 22:06:23

  saçma

  ebirinci
  12.12.2013 15:23:31

  güzel bi hikaye.

  ecel.ol.al.beni
  26.03.2013 20:36:25

  bence komple sallamışsın..sanırım him seks yapmadın..o kadar insan ilk kez sabaha kadar hemde..:)))..yerinden kalkamazsın emin ol..ama ben dayanıklıyım diyosan,bana uğra..senin gibi gençleri yatakta görmek isteriz

  dmsali
  15.01.2013 16:59:18

  güzel hikaye devamı yok devamınıda getirydin ii olacaktı ...

  kyt2
  31.12.2012 01:45:03

  bütün gece nasıl takatin kaldı anlamadım hem eni sonunda cola şişesi qirdi mi..?peki şimdi aklına qeldiqinde zewk mi alıyorsun yoksa utanç mı duyuyorsun..?bu olay senin hayatını nasıl etkiledi hepsinin cewabını çok merak ediyorumçç

  azgn_kocam
  27.11.2012 14:07:27

  bence yalan bu hikaye ama biraık azdırıcı

  efemde
  25.10.2012 15:00:33

  o kadarda inandırıcı değil ama doğru olabilir

  firatt_3834
  11.09.2012 15:59:07

  amaan veren razı alan razı

  CyBeRiuSs
  30.08.2012 11:38:12

  az inandırıcı

  YALNIZKALP41
  16.07.2012 13:40:59

  ya hem okuyun hem atıyor diyin ya okumayın yada insanları rencide etmeyin hayalsa bile size ne

  kazakreisi
  25.04.2012 11:09:38

  başta inandım ama filmlerdeki hikayeye benziyor.

  ceren123456
  20.04.2012 08:09:56

  güzel fantazi zevk için

  ihtilal
  01.04.2012 16:46:49

  sonuçta herkesin ilgisini çekmiş ve okunmuş inandırıcı olmasada güzel uyarlama :)

  emsalsizkral
  27.03.2012 19:26:09

  harbi keriz kalbi temiz olmalısın:))

  kadir_81
  27.03.2012 19:23:35

  bence kız hayallerini yazmız ama hayalinde gerçekten canı istiyormuş

  achiliss
  25.03.2012 12:42:03

  sana katılıyorum 000000000ask

  000000000ask
  23.03.2012 16:37:16

  sadece saçmalık böyle bir tecavüz varmı yaa kız hayallerini dile getirmiş abaza bu kız bence :)

  Efsane_ist
  22.03.2012 14:37:49

  Güzel Hoşda neden bu kadar salladın ki onu anlamadım ve birçok soru işaretleri uyandırıyorsun herkeze telini öğrenen kişilr her zmn arar seni bir sonra senin orada o şekilde ayakta durman değil baygın olman lazım okadar olandan sonra değil mi

  amy34
  22.03.2012 14:33:51

  İgrenc hikaye :)

  Avukat38
  20.03.2012 19:16:24

  Tecavüz yerine fantezi gibi olmuş biraz sanki..

  pasammm
  20.03.2012 11:48:27

  mantık dışı bir hikaye sadece

  senarist5959
  20.03.2012 11:46:21

  gerçekte olabilir yalanda aklından çıkaramamışsa ilk onu becerenleri anlatmış bence

  seveng
  18.03.2012 23:14:15

  sadece saçmalık böyle bir tecavüz varmı yaa kız hayallerini dile getirmiş abaza bu kız bence :)

  umitt
  16.03.2012 01:22:10

  Bu Sitenin Asıl Amacı PAylaşım Değil İnsanların Zevk Alması İçindir Dİye Düşünüyorum.. Ama Sallamaya Gerek Yok... Muhakkak Herkezin Bİr Hİkayesi Vardır Gerçekleri Yazalım..

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 420,489 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 195,271 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 251,727 kez okundu. 97 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 123,452 kez okundu. 51 yorum
 • Film merakı 245,742 kez okundu. 34 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta