görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2777 : yeni zevk için ....
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Merhaba ben murat 39 yaşındayım 16 yılık evliyim . eşim aydan 37 yaşında kapalı turbanlı bır bayan .esimle seks konusunda aramız cok iyi.gün gectilçe dahada ıyı oluyor. zaman gectikce dahada iyi oluyor.dahada renkli hale getirmek için yeni zevkler yasamak istiyorduk .bir gün twiter hesabı actık . ordan farklı evli çiftlerle görüşüp sanalda güzel seyler yasamaktı amacımız.günler gectıkce kımseyle dogru dürüst ne bır sohpetimiz oldu nede görüstük tabi hersey sanal da kalacaktı öyle anlaştık aydan la. TAKİ berkant diye biriyle tanısana kadar oysa tek erkellerle görüşmeyecektik ama berkant ısrsrla yazdıgı mesajlar.


   


  Bizim olayın seyrını degiştirdi.bir akşam eşim dur bir suna yazalım bakalım nasıl biri derdi ne .bende ne derdi olacak dedim. görüşmek istiyor seni istiyor dedim bir gülüştük. sonra eşim selam verdi kendini tanıtı . İzmirde yaşıyormuş 36 yaşında evli bizim gibi evli çiftlere ilgi duyuyormuş.sohpet baya sürdü . o gece derken hergün yazıyor ama arada bizde cevap veriyorduk cok etkileyici biri ve kibardı bize bir yanlış olmuyacagını anladık . gün geçtikçe eşimde onunla sohpet etmeyi çok istiyordu.Bende istiyorsan sohpete devam edebilirsin dedim eşim istiyorum 2 ay oldu sohpet ediyorlardı berkant la . bu sohpet sırasında eşim çok degişti sanki liseli bir aşık gibi yeni hali tavırları duruşu oldu. sohpetleri kimi zaman dertleşme kimi zaman sıradan kimi zamanda seks sohpetıne dönüyordu. eşim çok mutlu oluyordu berkantla sohpet ederken . tabi onlar yaptıgı sohpete her seyi a z biiyor yaptıgı sohpetleri okuyordum. zaman geçtikçe iyice güven oluştuktan sonra eşimden resim istemiş oda murat musade ederse olur demiş. bana yazdı watsapta berkant resim istiyor .


   


  2 ay geçişti daha yeni istiyordu cok merak ediyormuş . bende yüzünü göstermeden bir rsmini gönder . derken bu sohpetler gece yarılarına kadar devam ediyor . ve artık skypta görüntüyü görüşmeler . her gece bu böyle devam ediyor bir birini tatmin ediyorlerdı . görüntülü görüşürken . tabi bende uzaktan izlerdim eşimi çok istekli oluyordu her dafasında berkent ona seni artık çok istiyorum eşimde ona dıyordu . sanki berkant aydanın sanal kocası olmustu. öyleydide. ama bu kadar sohpet ve görüntülü konuşmada hiç bir birinin yüzünü görmemiştiler.. tabi sohpet ettıklerinde berkant beni hep gece calışıyorum diye biliyordu.ama benim her seydende haberimin oldugunu biliyordu. eşim ona soylemiştı zaten murat tan habersiz hiç bir sey yamam diye. Ve bir gün berkent yazmış ayın 5 istanbula gelecegini soylemiş seni yakından görmek en azından bir cay içelim demiş.bana sordu ne diyorsun diye bende sen ne diyorsun istiyrmusun diye ona sordum bilmem dedi hem istiyorum hem istemiyorum dedi bende istersen sadece bir cay içe biliriz dedim tamam dedi ama sende olacaksın yanımızda dedi tabiki dedim seni nette tanıdıgımız bi insanla baş başa bırakırmıyım dedım. adamı cok azdırdın kım bilir neler yapar dedim .


   


  ne yapacak dedi ne yapacak dedim ben olsam bir fırsatını bulur seni S... dim dedim . oda bende verırdım dedi . neyse dedim hele gelsin bakarız dedim . ayın 5 oldu berkant geldi . tabi eşimi hiç bukadar heycanlı görmemiştim. berkant geldiği gün işerini bitirmiş ertesi gün musait oldugunu görüşebiliriz demiş. bende iş yerinden izin aldım berkantla buluşmaya gidecektik eşim o gün hiç yapamadıgı seyi yaptı dışarı cıkarken makyaj altına dız altı bir etek üstüne bir dar bir gömlek ve eteginin altına tanga giymiş güzel bir baş örtüsü üstünede pardesu . pardesuyu giymesi gerekiyor yoksa o etekle sokakta gören olur diye arabaya bindik . eşim cok güzel olmuştu biraz gittik bana aşkım pardesuyu çıkartayımı dedi bende nasıl rahat ediyorsan oyle yap dedim buluşma yerine yaklaştıkça ben eşimden daha heycanlıydım . ikimizde heycan tavan yapmış.eşime eee dedim nasıl tanıyacagız bir birimizi dedim daha arabadan inmemiştik .


   


  eşim bu aradada yazıyordu berkenta yakınız felan diye oada ben geldim cafe bahçesinde oturuyorum diyordu. biz arabada bahçede oturan herkesi görüyorduk . eşim dur görüntülü arayım kim açarsa o dedi. önce uzaktan görelim dedi bir ve aradı sonunda biri açtı . artık emindik berkantın kım oldugundan ve yanlızdı . eşim kapatı tekrer yazdı dedi geldiğimiz yolda çalışma var 15 dk daha gecıke biliriz dedi . oda tamma dedi. bizim amacımız iyice yanlız oldugundan emin olmaktı. izlemeye başladık yanlız ve tek başına hep oturdu. tekrar eşime sordum istiyormusun diye oda evet burya kadar geldik bir çay içip dönelim dedi. tamam dedim arabadan indik. Çay bahçesine doğru yürümeye başladık. oturdugu masaya doğru yoneldik. masaya vardıgımızda bizi karşısında görünce anladı zaten . ayağa kalktı önce eşime hoş geldiniz dedi bir sonra bana dedi bizi masaya buyur etti .herkes sok olmuş gibi ortalıgı bir sesizilk kapladı.bu sesızligi benim bozmam gerekiyordu kimse rahat konuşamamıyor du. içimden bir plan yaptım eşimin telini aldım kendimi aradım . tabi önce kendi telefonumu sesıze aldım.sonra dedim isterseniz sizi baş başa biraz bırakayım kounuşun ben gelene kadar. ikisi önce olmaz dedi önemli değil zaten çaylarımızı içip kalkalım dedi . bende olsun dedim . bunu yaparken her şey eşim için onun mutlu oldugunu görmek beni daha cok mutlu ediyordu .


   


  tabı birde ben olmadan ne yapacklar diye merek ediyordum. ben ısrar edince masadan kalktım . onların görebileceğim biryere oturdum fakat onlar benı görmüyordu. başladılar konuşmaya berkant eşime seni çok beğeniyor um ve seni çok arzuluyorum diyordu. eşimde bende seni çok begeniyorum hemde senin yüzünü ilk kez görmem rağmen . çok iyi birisin bir birlerine iltifatlar sevgi sözcukleri söylüyorlar ben gayet net duyuyor ve izliyordum onlar sonra barkant kalktı yerinden eşimin yanına oturdu .elini tutu bir eliğnide göremiyordum sanırım oda bacaklarındaydı eşimin çünkü eşim yapma etrafta insanlar var dedi oda ne yapayım dayanamıyorum senı çok arzuluyorum.dedi eşimde bende sei istiyorum bura yeri ve zamanı değil dedi . oda yer olsa gelirmisin dedi eşimde olmaz dedi . bizim herşey sanalda kalacak en fazlası bu dedi .bunu yapamam dedi. berkant özür diledi rahatsız ettiysem dedi yok dedi eşim ama burası uygun değil dedi sevgilm berkanta . sonra muratı arayayım gelsin gidelim dedi . telefonu aldı gördü ve anladı benım onlar dinlediğimi. tabi ben onları dinlerken inanin baya zevke geldim . benimki çadırı kurmuş eşimden çok ben istiyordum eşimin berkantla sevişmesini.beni aradı murat gel gidelim dedi bende geliyorum dedim. gittim yanlarına berkanta 3 gün daha burdayım dedi . isterseniz bereber bir yemekte yiyeim dedi. bizde bakarız dedik musait olursak heber veririz dedik .


   


  kalktık vedalaşma vakti geldi eşime ben arabaya gidiyorum . sende gelirisn dedim .tamma dedi ben arabaya gittim eşimde kalkti berkatla bir birlerine sarıldılar berkant öptü eşimi . sonra eşim geldi arabaya geldi . yüzü kızarmış bir sekilde sanki utanmış gibi bende aşkım ne istiyorsan yapa bilirsin canımdedim benden çekinmene gerek yok dedim. EVE dogru yol aldık eve varana kadar eşim bana defalarca tesekür etti çok mutlu oldugunu söylüyordu bende senin mutluluğun benım mutlulğum diyordum .evimize vardık hemen teli aldı berkanta yazmaya başladı peşinden görüntülü arama yaptı.gün içinde olanları konuştular ikiside bir birini dli gibi istiyor du .berkanta kaldığı yere gitmiş günlük ev kıralamış orda kalıyormuş.eşime istersen yarın seni burda misafir ederim diyordu . eşimde çok istekli ama istemem yan cebime yok der gibi konuşuyor bende evde karşi koltukta eşimi izliyordum. neyse sohpetleri bitti . eşime aşkımbak gerçekten istiyorsan yarın sana izin hem bende istiyorum senin onunla seks yapmanı diyince tamam canım dedi .


   


  ama bir şartım var ben sizi izleme istiyorum dedim o nasıl olacak sende mı orda olacaksın dedı istermısin dedim dedi aşkım sen varken yapamam tamam dedim o zaman seni bırakınca bilgısayarıda götüreceksın görüntülü sizi izliyeceö dedim oda bak o olur zaten berkentla görüntülü konuşurken hep yanımdaydın ama berkant istermi dedi . ara sor dedim aradı sordu oda olur dedi.sabah oldu kahvaltımızı yaptık eşim banyoya gitti güzelce temzlendi geldi yine güzel bir sekilde giyindi. pardesusunu giydi cıktık . eşim çok heycanlı bende ona aşkım uzun zamandır arzuladıgın erkeğıne kavuşacaksın istediğini yap istediğini yaşa canım dedim.arabada konuşa konuşa verdiği adrese gittk .ben kapda bıraktık aydanı berkant geldi dışarda karşıladı bereber eve çıktılar. aydana söylemiştim eve girer girme bilgisayarı ayarlayın beni arayın dedim .onlarda heme öyle yaptılar beni aradılar ben arabada onları izlemeye başaldım şaka yaparaktan bir sey kaçırdimi dedim eşimde yok sadece bunu dedı içeri gireri girmez bir birlerine sarılıp uzunca öpüştük dedi ve aynısını eşim yine yaptı .benim cadır dünden beri hep kurulu aklıma geldıkçe aydanın berkentla sevistiğini düşündükçe . kaçırdığım yerden başladılar ayakta öpüşmeye deliler gibi .


   


  berkent eşimi soymaya başladı sadece iç çamaırıryla kaldı aydan siyah tanga siyah südyenle.deliler gibbi öpüşüyor ve ikiside çırıl çıplak kaldı. berkant aydanı yataga yatırdı başladıar yatakta öpüşmeye bır yandanda elleri boş durmuyor bir birlerini okşuyorlardı.berkant eşimin boynundan başlayarak öpuyor ordan gögüslerine ulaştı işte aylardır hayalını kurduğum kadınım karşımda diyor eşimde evet bende öyle yanındayım senin olmaya geldim bu gün bütün özlemimizi giderelim diyordu bende seni çok istiyorum beni s..k doyur diyordu.berkant sonunda eşinin a. ulaştı elleriyle ayırıyor yalıyor eşim en zevk aldığı şeyleri çok iyi bildiği için yalamaya başladı eşim yalanmaktan çok zevk alıyor dakıkalarca yaladı eşimde eliyle başına bastırıyor du eşim asılakaısla boşaldığı belliydi deli gibi inliyordu sonra berkent ayağa kalktı s.. ni eşimin eline verdi eşim biraz oksadı sonra yalamaya ağzına almaya başladı. deli bibi yalıyor berkantnki benimkinden 2 3 santim büyük ve kalındı ama eşim tadını çıkarta çıkarta yalıyor ağzına alıyordum ben sen bir kere boşalmıştım biile onları izlerken.sonra berkant eşimi yata ga yatırdı arasına yerleştı aletini sürtemeye başladı eşim deli oluyordu sok artık dıyor inliyordu . bir soktu eşimin bir offff diyisi vardı sankı daha önce hiç yememiş gibi bacaklarını havaya kaldırdı berkantın belinden tutuyor kendine iyice çekiyordu . berken karıcım dıyor du nasıl oda devam et kocanım sen benim ikinci kocamsın devam et s...k beni diyordu . sonra berken içinden hiç tikartamadan eşimi kucakladı .


   


  yatagın kenarına getırdi kuçakta devam etti daha önce görüşmelirnde zaten eşim hep diyordu istedigi en cok hoşuna giden seyleri berkenta tek tek yapıyor mutlu ediyor eşimi zevkn doruklarıa çıkartıyordu. eşim kaç sefer boşaldı berkentın kucagında bilemem ama çok zevk aldıgı belliydi sonra berken uzandı o üste ata biner gibi devam etti berkanta boş durmuyor kalçalarını okşuyor .göğüslerini öpüyordu. eşim kalktı üstünden domaldı berkant geçti arkasına geçti aletiyle kalçalarınınarasıan sanki sırça atıyordu . birden soktu eşimin bir ah diyişi vardı kulağımdan daha gitimiyor aklıma geldikçe . biraz devam etti eşime seni arkadanda yapamak istiyorum dedi eşim hayır hiç orasını murat bile yapamdı arada a.. çıkartıp oraya sürtüyordu ne olur diyordu eşime aşkım hem benimle ilkleri yaşıyorsun dedi bir sefer acırsa soz bırakacam hem s.. yor hem konuşuyor hem de inliyorlardı bir bilerine güzel sözler aşkım sevgılim kocacım karıcım felen diyorlardı . eşimde doyur beni senin hasretınle yanıp kavruluyorum dıyordu . berkant arj-kadan girmeyi istiyordu devamlı söüyordu eşimde tam dedi seni kırmayacam ama acırsa devam etmiyeceksın dedi oda sana kıyarmıyım dedi sen benım herşeyim sin dedi kremi aldı once güzelce masaj yaparak sürdü iyice kıvama getırınce yavaş yavaş sokmaya calısıyordu eşimde kendini ona bırakmış bekliyordu derken eşim çığlık attı anladımki berkent geçirmiştı vira bekledi. sonra yavaş yavaş git gel yapmaya başladı . eşim ilkleri yaşıyordu biz okadar seks yaptık hiç arkadan ilişkiye girmek istemedik ne o ne ben tek yapmadıgımı sey oydu ama ben kudurmuş ve zevkın doruklarına kaç sefer çıktım bilemiyorum.sonra berekn biraz da oyle git gel yapmaya başladı geliyorum dedi aşkım oda boşal erkeğim orya diyordu. berkant oraya boşaldı biraz oyle kaldıktan sonra eşimin üzerine yıgılıp kaldı. gün boyunca defalarca birlikte odular.


   


  SONRA akşam yaklaştı eşim kalktı duşunu aldı hazırlandı bana gel gidelim dedi tamam dedim zaten gün boyunca görüntülü görüşme hep açık kaldı her seyi gördüm. gittim aradım telini eşinin kapıda arabada bekliyorum dedim tamam geliyorum bekle bir baktım eşim berkantla el ele tutuşmuş geliyorlar bana doğru .bende arabadan indim dedim belki beni görünce eller ayrılır ama yok ta yanıma kadar geldiler eşim bana sarılarak öprü teşekür ederim dedi berkanta tesekürlerini ileti sonra berkent la bir birlerine sarılarak öpüşerek ayrıldılar . arabaya bindi omuzuma kafasını koydu çok mutlu ettin beni dedi . sonra eve kadar hiç konuşmadık gözlerini kapatı taki evimize gidene kadar. daha yeni anılarımızıda yazacam bir dahakini aliyi yolcu ederken eşim yazacak bunu ben yazdım onu o yazacak. umarım beğenırsınızzz......

 • Yazan : Yenizevk - Hikaye : 5,324 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 110,555 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 224,857 kez okundu. 27 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 97,855 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 218,543 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 42,637 kez okundu. 19 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta