görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2778 : oteldeki Afet
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Merhaba arkadaşlar, ilk defa bir sitede hikayemi anlatıyorum. Çok değil sadece 2 gün önceydi. Gebze'de yapmakta olduğumuz bir projenin keşifi için Bayramoğlu denilen bir bölgede, (tatil bölgesi olduğunu sonradan öğrendiğim) bir otele yerleştik. Burada yaklaşık 1 hafta kalmayı planlıyoruz. 35 yaşında, esmer, 1,88 boy ve atletik bir yapıya sahibim. (gerçi hemen hemen herkes aynı vucut ölçüsünde nedense? ister inanın ister inanmayınn) Kaldığımız otelde genelde iş için gelmiş insanlardan ziyade hafta sonu tatili için gelmiş insanların yoğunluğu var. Hafta sonu bizimde tatil günü olduğundan, 2 arkadaş otelin havuzunda geçirmeyi planladık. Sabah erkenden otelin havuzunda yerimizi aldık, Otelde kalan insanlar genelde çirkin ve yaşlı insanlar.


   


  Ne varki bir kadın, o kadar çirkin insanın içinde güneş gibi parlıyordu. Sanki bir AFET. Yanındaki adamsa tam bir zengin adam edasındaki ahmak, göbekli ve kıllı insanları tarif ediyordu bize. Gün boyunca kadını ben ve yanımdaki arkadaşım resmen gözlerimizle bitirdik. Kocasına çaktırmadan her tarafını süzdük. Ama kadın kesinlikle sağına soluna bakmıyordu. Havuza giriyor, güneşleniyor, ara ara kocasıyla konuşuyor. Ama etrafa bakmıyor kesinlikle. Akşam üzeri uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım bizi istanbulu gezdirmek, ve eğlendirmek üzere aldı ve bir bara götürdü. Ama ben sanki barda değildim, o havuz başındaki afeti hala beynimin içinde arıyordum. Aklım tamamen onda kalmıştı. hele ki yanındaki o kıllı mendebur adamla , bu kadar güzel bir hatun sadece parası için mi evlenebilirdi. Ayrıca kendini erkeklerden çeken, Anadolu tabiri ile hanım hanımcık tam evlenilebilecek bir kadın. tam hayallerimdeki gibi.


   


  Aklımı resmen yemek üzereydim. Gece 01 sularında otelimize geldik, kafa bir milyon. Bırak oteldeki o afet kadını kimi görsem sarkacak bir havadayım. Arkadaşımın odası bir kat alttaydı. Asansörde ilk onu indirdim ve odamın yolunu tuttum. Salına salına odamı açtım, kafam nasılda ağrıyor. Dolaptan bir viski daha açtım. içiyorum. Balkondan denizi ve gecenin sessizliğini yaran böcek ve kurbağaların sesini dinliyorum. Bu şekilde kaç saat geçti bilmiyorum. Gecenin ilerleyen saatlerinde, Yan odamdan sex sesleri gelmeye başladı. Ama nasıl bir ses. ben çıldırmak üzereyim. içeri geçip bir posta kendi kendimi tatmin ettikten sonra tekrar balkona çıktım. Yan balkonumuz neredeyse uzanma mesafesinde, dipdibe odalardan oluşuyor. Artık ses kesilmişti. Saat sabaha yaklaştı, gün neredeyse doğmak üzere. Ama benim uykudan eser yok, artık kendime gelmeye başlamıştım. Hala balkonda geceyi ve sessizliği dinliyordum ki, yan odamızın balkon kapısının sesini duydum. Aman Tanrım, Havuzdaki kadın, bardaki beynimi kemiren afet. Hemen yanı başımda, üzerinde sadece bir gecelik bana bakıyor.


   


  Gözlerimi alamıyorum. Nutkum tutuldu resmen. Bakakaldım... Donakaldım... Böyle bir tesadüf olabilir mi? O mendebur adammıydı bu kadını bu kadar ateşli siken. Olamazdı. Kendimi biraz toparladıktan sonra içkinin de etkisiyle olmali ki, hiç yapamacağım bir şeyi yaptım, ve kadına merhaba dedim. (Kibariye misali :) ) ve konuşmaya başladık. (Ben) :bu gece sizi de uyku tutmadı sanırım. (Afet) : evet biraz yorucu bir gündü, havuz yordu sanırım. tekrar tıkandım, boğazımdan kelimeler çıkmıyor. bir süre sessizlikten sonra... (A) : Güneş doğmak üzere değilmi? ne kadar güzel deniz havası. Yazın ilk güneşleri, çok güzel bir hava var değilmi? (B) : evet çok güzel, sizi neden uyku tutmadı. temiz hava çarpmasın sonra. Sohbet yaklaşık bu şekilde yarım saat sürdü. Bu arada yalnız olup olmadığını sordum, bilmiyormuşum edasıyla. :) (A) : yalnız değilim içeride kocam uyuyor dedi. (B) : hıım, bizim konuştuğumuza kızmasın, sonuçta sizin gibi güzel bir hanım, dışarda otel komşusuyla konuşuyor. (A) Top atsan uyanmaz o Mal. (Adının sonradan keMAL olduğunu öğrendim. bu yüzden Mal diyormuş) Yarım saatlik sohbetin ve samimiyetin de etkisiyle olacak ki. İstersen buraya gel, sabah rüzgarı bizi hasta edecek. Güzel bir arkadaşlık oldu. Burada sohbete devam ederiz, dememi bekliyormuş gibi. Hemen atladı. (A): tamam kapıyı aç. Artık güneş doğmuştu. ama bizim aklımızda uykudan eser yok. Kocan uyanmasın, seni göremeyince sıkıntı yaşamayalım. boşver o Malı. o anca koca göbegini kaşır. başka birşeyden anlamaz ki dedi.


   


  Ama yaklaşık 2 saat önce aynı adam bu kadını hunharca sikiyordu. diye aklımdan geçerken. Birden dilime düştü. (b): 2 saat önce sizin odadan gelen sesler öyle demiyordu ama. (A): Gerçekten o mal mı yapıyor sandın. onunki 2 dakika da olur biter. Annemin ve babamın zoruyla evlendiğim ahmagın biri o. (yapanın kim olduğunu hikayenin sonunda söyleyecegim... Tıpkı filmlerdki gibi degilmi? :)) Demeye kalmadı, dudaklarına yapıştım. Yıllardır aradığım dudaklar artık benim olmuştu.yavaş yavaş, şivey şivey, slow slow, aşağılara inerken, bir taraftan geceliğinin arasından ellerimi sulanmış amcığına doğru kaydırdım. Amcığı daracık, sıcacık, ıslak, sanki hiç sikilmemiş gibi traşlı tertemiz. Êllerimi, yavaş yavaş içine doğru soktukça, soluk alış verişi değişiyor. dudaklarından, hadi bebegim seni istiyorum, Sik artık karını, seninim artık. vahşi erkeğim kelimeleri süzülüyordu. Bu an gerçek olamazdı, sabah bir hayaldi bu kadın benim için, ama şimdi kollarımda. memelerinin uçları dişlerimin arasında. amcığı parmağımin ucunda. O sabahki hanım hanımcık kız gitti, sanki bir kerhane orospusu vardı kollarımda. beni öyle bir yalıyordu ki. artık kendimi ona bıraktım. ben hayatımda böyle bir kadınla hiç karşılaşmadım ki. beni sırt üstü yatırdı, ayak parmak uçlarımdan başlayarak, yalaya yalaya, kalın ama ortalama boyda olan sikime kadar geldi. sikimin kenarlarında dilini gezdirdikten sonra, sikimi ağzının derinliklerine almadan sadece bir öpücükle geçiştirdi ve yukarlara çıkmaya başladı. göbek deliğimi de öptükten sonra memelerimi bitirdi resmen.


   


  Afet. Afet. Afet... Bu kadın gerçek olamaz, bir hayal olmalı. oda resmen ter ve seks kokusu ile doldu doldu taştı. Artık sikmeliyim, bu daracık amcığın içini doldurmalıyım. sikimi amcığının derinliklerine yerleştirip, onu al aşağı etmeliyim. tüm kontrolu elime almalıyım, erkegim diye inletmeliyim... Yatagın üzerinde henüz çıkartmadıgım parmak arası teklikleri ayaklarında iken, ayağının birini omuzuna attım. amcığını iyice ayırdım ki fazla acıtmayım. sikimin başını yavaş yavaş içinin derinliklerine doğru soktukça, ohhhh sesleri odayı doldurdu. erkeğim benim, sikişmek böyle bir duyguymuş meger diye inliyordu altımda. Artık, bu Afetin amcığı alışmıştı. Pompaladıkça, ohhh sesleri artmaya başladı. git gel git gel ter içinde kaldım. Omuzumdaki ayağımı kenara doğru çekip götünü kendime doğru hafif çevirdim. ayağından yatağa düşen terliği elime alıp, bir taraftan sikiyordum. bir taraftan terlikle götüne götüne hafifçe vuruyordum.


   


  Bu kadın bu adama nasıl belli etmeyecek bu sikişi merak ediyorum. her tarafı kızarıklar içinde kaldı. seksin heyecanı ile kadını sike doyuruyordum. bir süre daha böyle siktikten sonra, sikimi amından hiç çıkarmadan Afetin dogstyle pozizyonunda arkasna geçtim. Amcıgından artık zevk suları süzülürken, seyrediyordum. Birden telefonumun alarm sesi çalmaya başladı. saat 7.30 olmuştu. Saatin farkına ancak o zaman varmıştık. Afet artık gitmeliyim boşal, ne olursun dedi. hemen amcıgından çıkardım ve ağzına verdim. biraz önce sikimi agzına almaktan iğrenen kadının ağzında spermlerimle doldu. Afeti kaldırdım ve bana ismini söyle, gitmeden telefonunu ver, ben artık seni sikmeden edemem dememe rağmen ne ismini verdi ne telefonunu, benim odamda duşunu aldıktan sonra odamdan geldiği gibi ayrıldı. Akşam tekrar otele geldiğimde, resepsiyona sorduğumda otelden ayrıldıklarını söylediler. Böyle bir afet asla bir daha karşıma çıkmaz...


   


  Ha bu arada benim yan odadan dinlediklerim, porno yıldızlarının sesiymiş...balkonun kapısı hafif aralı olduğundan duyuluyormuş. 2 gün daha bu otelde kaldıktan sonra tekrar memleketim olan, Kırıkkaleye dönecegim.

 • Yazan : prox06 - Hikaye : 6,425 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 110,556 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 224,858 kez okundu. 27 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 97,855 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 218,543 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 42,637 kez okundu. 19 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta