görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  3
 • 20.01.2017
  • Hikaye 535 : Teyzem ve Üç Mükemmel Gün
 • Küçük
 • Büyük
 • 10 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Merhabalar ben 23 yaşında 187 cm boyunda 90 kilo ağırlığında esmer bir erkeğim. Size anlatacağım hikaye tamamen gerçek olup teyzem Filiz ile yaşadığım mükemmel deneyimdir. Teyzem Filiz 36 yaşında 170 cm boyunda 58 kilo civarında esmer mükemmel bir hatundur. Teyzemle yaşadığım deneyim 2010 yazında gerçekleşmiştir.

  Teyzem Filiz 10 yaşındaki kızı ile birlikte 5 yıldır eşinden ayrı İsviçre'de yaşamaktadır. Anlayacağınız teyzem ateşli bir dul. Teyzemle olan deneyimim ise şöyle oldu. Teyzem 2010 yazında uzun bir yaz tatili için kızı ile birlikte Türkiye?ye geldi ve tatilinin uzun bir bölümünü bizde geçirdi. Benim bu mükemmel deneyimi yaşamamı sağlayan ise yazın ortasında yakalandığım saçma sapan bir grip hastalığı olmuştur. (O günden beri grip olunca neşelenirim) Ben grip olduktan ve gribi atlatmaya yaklaşmışken annem ve babam İzmir'e bir akrabamızın düğününe gideceklerdi. Ben de zaten düğüne gitmeyi pek istemediğim için hastalığı bahane edip evde kalmıştım.

  Teyzemde kızını birkaç günlüğüne babasının yanına göndermişti ve onun için o da düğüne gitmedi. Hem de anneme bana bir bakan olması gerektiğini söyleyerek ikna etti. Ben teyzemi uzun yıllardır arzular ve çoğu zaman onu düşünerek 31 çekerdim. Teyzemle baş başa geçireceğim birkaç gün beni öyle heyecanlandırmıştı ki sürekli teyzemi izleyip 31 çekme hayalleri kurmaya başlamıştım. Teyzem tek başına ve yurtdışında yaşamanın verdiği rahatlıkla bizim yanımızda çok rahat giyinir ve çok rahat davranırdı. Teyzem yine birçok frikik vermeye müsait düşük bel eşofman ve g*ğüslerini açıkta bırakan dar bir bluz giymişti ve yanımdaydı. Göz ucuyla teyzemi kesiyor frikik yakalamaya çalışıyordum. Ve bir müddet sonra banyoya gidip 31 çekiyordum. Ve geçireceğim muhteşem birkaç günü düşünüyordum.

  Bir süre sonra teyzemle uzun uzun sohbet etmeye başladık ve türlü türlü konularda konuştuk. Teyzem bana üniversite de kızlarla aramın nasıl olduğunu sormaya başladı ve cinsellik üzerine konuşmaya başladı. Cinsellik üzerine öyle rahat konuşuyordu ki bu konuşmaları bile beni tahrik ediyordu. Ve bu konuşma sırasında y*rrağım taş gibi olmuştu, ben utanıyordum ve y*rrağımın taş gibi olduğunu teyzemden gizlemeye çalışıyordum. Sohbet öyle uzun sürmüştü ki saat gecenin üçü olmuştu. Teyzem artık yatalım dedi ve diğer odaya gitti ben ise kendi odama gitmeden önce bir kez daha banyoya gittim ve bir daha 31 çektim. Banyodan çıkınca teyzemi banyonun kapısında buldum ve teyzem bana Epey rahatlamışa benziyorsun ? dedi ve hınzırca bir kahkaha attı.

  Bu kahkaha beni öyle tahrik etmişti ki sabaha kadar teyzemi hayal edip durdum.

  Bu kadar bilgiden sonra asıl hikayeye başlama zamanı geldi. Asıl hikayemiz şöyle başlıyor. O gece hava epey sıcak olduğu için sadece boxer ile uyumuştum. Sabah uyanmadan önce bir şeyler duydum ve uyanınca teyzemi odamda sessiz sessiz dolaşırken gördüm. Uyuyormuş gibi yapıp teyzemi izlemeye karar verdim. Teyzem bir müddet sonra yanıma yaklaştı ve yavaşça boxerın üstünden y*rrağıma dokunmaya başladı. Ben öyle bir şok yaşıyordum ki nefes bile almayı bıraktım. Rüyamda görsem inanmayacağım bir şey gerçek oluyordu. Teyzem boxerın üstünden oynadıkça benimki şaha kalkıyordu. Bir anda uyanıp işi götürebildiğim kadar ileri götürmeye karar verdim ve bir anda uyanmış gibi fırladım. Teyzem bir anda şok oldu ve ne diyeceğini şaşırdı. Ama şaşkınlığı üzerinden atınca beni şaşırtmaya başladı. Bütün gece beni düşündüğünü sabahı zor ettiğini söyledi ve bu kez de kendisi beni şoka uğrattı.

  Birkaç saniyelik şokun ardından hemen teyzemin dudaklarına yapıştım ve deliler gibi öpüşmeye başladık. Önce dudaklarımız birbirine kenetlendi hemen ardından da dilerimiz. Dillerimiz öylesine birbirine dolaşmıştı ki bir türlü ayrılamıyorduk. Dudaklarımız morarıncaya kadar öpüştük. Ardından ben hemen teyzemin o mükemmel g*ğüslerine yumuldum. Teyzemin g*ğüsleri taş gibi olmuştu ve dimdikti. Ben g*ğüslerini yalayıp somordukça teyzem; ?Erkeğim, aşkım, kocacığım? diye inliyor beni daha da tahrik ediyordu. M*melerinden ayrılıp yavaş yavaş a*ına indikçe teyzemin inlemeleri benim ise heyecanım daha artıyordu. Dudaklarım ve dilim teyzemin sırılsıklam olmuş ama alev alev yanan a*ına geldikçe teyzem daha bir coşkuyla inlemeye başladı. Bir yandan teyzemin a*ını yalıyor bir yandan da parmaklarımı a*ına sokarak teyzemi coşturuyordum. Bir müddet sonra teyzem mükemmel bir orgazm yaşadı. Daha sonra teyzem boxerımı kendi elleriyle indirip taş gibi olan y*rrağımı ağzına aldı ve saksoya başladı.

  Teyzem öyle bir sakso çekiyordu ki 40 yıllık p*rnocular yanında amatör kalırdı. Teyzem daha sonra y*rağımı m*melerinin arasına sokmamı istedi ve ben teyzemin m*meleri arasında gidip gelmeye başladım. Bir süre sonra öyle bir boşaldım ki d*llerim teyzemin ağzına, yüzüne, saçlarına ,g*ğsüne dağıldı ve teyzem hepsini eliyle toplayarak bir güzel yuttu. Biraz dinlendikten sonra tekrar s*kişmeye başaldık ve bu defa teyzemin alev alev yanan a*cığını çatur çutur s*kecektim ve o güzel a*cığı ta* karşımda duruyordu. Teyzemi yatağa yatırdım ve yatağın kenarına çektim. a*cığını dil darbeleri ve parmaklarımla hazırladıktan sonra teyzeme p*ezervatifimi takmasını söyledim ve yavaş yavaş o mükemmel a*cığa girmeye başladım. Yıllardır hayalini kurduğum teyzem altımda inliyordu ve ben ne istersem yapmaya hazır bir şekilde bekliyordu.

  Teyzem altımdan zevkten kıvranıyor ve bana ?Aşkım, erkeğim, kocacığım? diye gaza getiriyor. ?Sonuna kadar sok, parçala a*cığımı, bütün her şeyimle seninim? diye daha da azdırıyordu. Biraz daha gidiş gelişten sonra önce teyzem sonra da ben mükemmel birer orgazm yaşadık. Bu s*kişmeden sonra bir saat boyunca teyzemle bir saat boyunca yan yana uzandık, konuştuk ve ateşli öpüşmeler yaşadık. Bir saat sonra benim ufaklık kendine gelmişti ve ben deliler gibi sevişmek istiyordum. Teyzeme bu defa g*tünü s*kmek istediğimi söyledim. O ise daha önce hiç arkadan s*kişmediğini söyledi ve ?Bekaretimi başkası bozdu ama g*tümün bekaretini sen bozacaksın.? dedi. Bu beni öyle bir tahrik etti ki hemen işe koyuldum ve yakındaki vücut losyonunu aldım. Önce bir güzel teyzemin o yusyuvarlak g*tünü yağladım daha sonra da y*rağımı yağladım. Parmağımla gevşettiğim teyzemin g*tüne y*rrağımın başını yavaşça sokmaya başladım. Teyzemin g*tü ateş gibiydi ve ben soktukça kasılıyordu. Önce yavaş yavaş gidip geliyordum. Delik genişleyince hızlanmaya başladım. O ihtişamlı kadının gözlerinden yaş geliyor ve ? Mahvettin beni, dayanamıyorum, lütfen çıkar.? diye yalvarıyordu.

  O yalvarmaların yanında mükemmel zevk çığlıkları da atmaya devam ediyor ve beni daha da tahrik ediyordu. Seri ve sert gidiş gelişlerden sonra teyzemin o daracık ve alev alev yanan g*tüne boşaldım ve mükemmel bir mutluluk yaşadım. Daha sonra teyzemin dudaklarına yapıştım ve defalarca teşekkür ettim. Teyzem bana ? Kocacığım, seni çok seviyorum.? Diyordu. Ben de ona ?Karıcığım, hayatım? diye iltifatlar ediyordum. Ve babamların evde olmadığı o 3 gün boyunca teyzemle sadece yemek yedik, uyuduk, deliler gibi s*kiştik ve mükemmel orgazmlar yaşadık.

  Hala teyzemi arzuluyorum ve elimize geçen tüm uygun zamanları s*kişerek geçiriyoruz. Muhteşem zamanlar geçiriyoruz ve mükemmel orgazmlar yaşıyoruz.

 • Yazan : Ertuğrul - Hikaye : 208,008 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 10 Yorum
 • apart26
  15.01.2014 20:28:41

  Ne teyzeymis be.. inandırıcı değil

  motunhan
  08.08.2012 14:47:27

  on numara olmuş hacı

  asivezir54
  12.03.2012 16:47:13

  şiitt kavga yok ;)

  akrepkral
  26.01.2012 17:03:50

  gerçekten her ilişkide önden arkadan yapılıyormu şaşkınım

  44-perfect
  24.01.2012 19:02:25

  fena...fena...fenaaa uçmuşsun sen ya

  arda38
  21.01.2012 23:47:53

  çok abartili olmuş

  mustafakara85
  20.01.2012 23:11:00

  ben senin kadar şanslı degilim bilader ben daha düşünüp 31 e devam ediyorum senin teyze iyiymiş

  homeros760
  20.01.2012 15:12:04

  güzel ama inanmak biraz zor ...
  bide kanıtlasan daha da inanıcam

  homeros760
  20.01.2012 14:04:24

  ya ela su sen herkese şunu yap diyorsun....
  o zaman akıl vereceğine gel kendin göster bakalım

  bybirbey
  20.01.2012 01:26:09

  sendede ne teyze varmış

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 109,685 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 222,889 kez okundu. 27 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 97,184 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 216,952 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 42,296 kez okundu. 19 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta